Vždycky se najde důvod k oslavě!

Poslední dobou mám pocit, že je život jeden velkej večírek, protože se neustále něco slaví, teda ne že bych si stěžovala! Začalo to oslavou narozenin Míši dědy, kde se dokonce otevřel 25 let starý koňak a rozhodně to neskončilo narozeninami babičky. Neodpustím si nezmínit, že jsem celou dobu myslela, že jedu pouze na oběd a ne na narozeniny, deset minut před odjezdem se mě však Míša zeptal: “hele nemá babička náhodou narozky?” “to fakt nevím miláčku, vždyť je to tvoje babička“. No po následným telefonu se nám to potvrdilo a mazali jsme do Lidlu pro dárky na poslední chvíli:D ach ti muži….

_DSC0437_DSC0430new_DSC0432new

Nicméně oběd byl vydatný a kachna se šesti byla opět totální obžerství/takže je jasný, co od ledna kupuju – permici na cvičení!/ takže jsme se rozhodli pro malou odpolední procházku, abychom se aspoň trošku hnuli. Výsledkem jsou tyhle slunečný fotky s Chrastavskými mosty:-)

_DSC0433new

Tady se směju na Míšovu mamku, která se zrovná ptá, proč se tak dlouho fotím se slovy “nejsi ty náhodou nějaká blogerka?” 😀

_DSC0438new

A jak už asi tušíte, i zde se musím pochlubit slevovými úlovky! A to především touhle úchvatnou hřejivou parkou v námořnický modrý s odepínacím kožíškem, představte si, že jsem ji našla v Marks & Spencer za 199 Kč! Cenovka původně ukazovala 3999,- tak jsem si myslela, že je to chyba a šla se zeptat prodavačky, zda tam nechybí ještě jedna devítka nebo nula. No a nechyběla! Hurá!

A druhou peckou je tahle bucket bag, na kterou jsem si dělala zálusk už od jara a furt ne a ne sehnat nějakou za normální cenu. Tuto jsem objevila v H&M ze 600,- -> 150,- :o) a teď ji tahám pořád. Jedinou nevýhodou je, že v tom pytli fakt nikdy nic nenajdete!!!

_DSC0435

Co říkáte na tuhle sponku s mega mašlí z H&Mka? Já ji tam za 15 Kč nemohla nechat a fakt mě baví!! A tyhle kožený koně jsem si dovezla z Holandska, kde jsem si na ně vydělala a dodnes jsou to jedny z mých nejdražších bot…:D /to, že z nich tlačí při delší chůzi malíček je vedlejší….

_DSC0439

Sweater – Lindex, jeans – Pimkie, coat – Marks & Spencer, shoes – Mezura/z Holandska, bucket bag – H&M, Necklace – Sheinside

…..tady čistě náhodou krásně ladím se žlutým domečkem…:-)

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *