Ušetřete při online nákupech s Tipli.cz

Dneska mám pro vás bezva tip, jak ušetřit při nakupování online. Už o mně víte dvě věci – jsem shopaholic a miluju slevy 😀 (Spoustu mých tipů, jak ušetřit při nákupech se dočtete zde)

Jsem proto ráda, že jsem objevila další způsob, jak vlastně na nákupech vydělat. Jak by se vám líbilo nakupovat a vědět, že se vám z každé útraty vrátí peníze? Nedávno jsem objevila portál Tipli.cz, kde vám toto umožní. Stačí se zaregistrovat na pod tímto ODKAZEM na jejich stránkách a okamžitě získáte BONUS 100 Kč a pak už si jen vyberete váš oblíbený obchod, u kterého provedete první nákup. Najdete tam spoustu skvělých e-shopů od oblečení, elektroniku po cestování či jídlo. U mě momentálně vede rezervační portál Booking, přes který si objednávám hotely. Pokud provedu nákup přes Tipli, tak dostanu několik % zpátky na svůj účet. Kolik dostanete peněz zpět závisí na každém obchodu, každopádně Tipli má ty největší odměny ze všech podobných portálů.

tipli.cz

Pokud byste měli problém, že nevíte, jaké všechny obchody jsou na Tipli zaregistrované, i na to mám řešení. Můžete si do prohlížeče nainstalovat doplněk, který vás vždy na e-shopu upozorní, že zrovna zde byste měli využít Tipli a dozvíte se také, kolik % dostanete zpět. A to je podle mě super!

Nemusíte mít strach, že jsou výplaty odměn nějak limitované. Protože potvrzené odměny vám vyplatí už od 1 Kč na účet!

Tak si myslím, že není důvod váhat a registrace, která je zdarma se vám opravdu vyplatí. Já už takhle ušetřila několik stovek 🙂

Co na to říkáte? Jestli vás to zaujalo tak klikněte ZDE pro registraci a hurá na nákupy! 🙂

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *