Tipy na dárky k Valentýnu, které vás dostanou

Za pár dní je tady opět svátek všech zamilovaných – Valentýn. I když bude určitě většina z vás brblat, že tento svátek neslaví, protože je americký, komerční, hloupý, zbytečný a já nevím jaký, vsadím se, že většina z vás by si ráda udělala pěkný den s někým, koho máte rádi. Spousta lidí namítá, že nepotřebuje speciální den, na to aby někomu něco dávala, nebo že se mají lidi mít rádi po celý rok apod. Tohle jsou podle mě většinou jenom výmluvy, aby se tím vůbec nemuseli zabývat, vymýšlet dárky, utrácet a nebo nedejbože, aby muži nebyli romantičtí. (Holky by určitě květinu nikdy neodmítly;-)

IMG_1142

Já nejsem žádný Valentýnský fanatik, ale říkám si, když je k tomu příležitost, proč si neužít víkend ve dvou a dát přednost vztahu před ostatními zájmy a připravit si nějaký překvapení pro toho druhýho. Dělám to, protože chci, protože mě hrozně těší, když vidím, jak je někdo koho mám ráda překvapený a nadšený a protože prostě ráda kupuju nebo vyrábím dárečky🙂 Asi by ten Valentýn neměl být o obrovských gestech, ale o tom dát si maličkost, zajít na dobrou večeři nebo koncert, dát si skleničku vína, kouknout doma na film a nenechat se ničím rušit.

Já jsem pro vás vybrala 5 tipů na Valentýnské maličkosti, které můžete pořídit za pár korun a ti šikovnější si je zvládnout i vyrobit.

1.Něco dobrého na zub v romantickém duchu

dobroty-valentyn

Láska prochází žaludkem. Klišé, který ale nikdy nezklame. Ať už má váš protějšek rád sladký nebo slaný, existuje spousta dobrot, který se dají ukuchtit a trošku svátečně je dozdobit. Třeba srdíčkové cupcaky, makronky, ranní srdcová omeletka až do postele nebo romantické mini pizzy. A nebo prostě jen kupte čokoládu a obalte ji do srdíčkového papíru;-)

2. DIY hrneček s osobním vzkazem

hrnecky

Pěkný hrneček potěší každého. Při každém napití si totiž vzpomeneme na toho, kdo nám ho dal a nápoj si tak ještě víc vychutnáme. A pokud hrnek vyrobíme sami, bude ještě cennější. Stačí koupit bílý hrneček, fixky na porcelán a umělecky se vyřádit. Můžete kreslit srdíčka nebo jen napsat osobní vzkaz, nebo sepsat, co všechno máte na tom druhém rádi. Užijete si to!

3.Lahev oblíbeného pití v originálním obalualkohol-valentyn

Máte doma bručouna, co si nepotrpí na dárky a už vůbec ne na romantiku? Nebo už nestíháte nic vymýšlet? Co koupit balení oblíbeného piva a krabičku vyzdobit kartičkou se vzkazem? Nebo láhev dobrého vína zabalit do tubusu se srdíčky a zamilovanými slovy? A nebo můžete vyrobit personalizovanou vinětu přímo na míru!

4.Vzpomínky ve formě fotografií

fotky-valentyn

Máte spoustu úžasných vzpomínek na všechno, co, jste společně prožili? Můžete si to připomínat každý den! Nechte si vyvolat fotky ze společné dovolené, z prvního rande, z vašeho dobrodružného výletu a zarámujte je třeba do srdíčkovýho rámu. A nebo si můžete nechat vyrobit takovýhle roztomilý knížečky. Teď jsem je objevila Tu pokitku a vypadá to fakt krásně. Mrkněte sami.  Blbinky ve formátu polaroidu zase vyrábí Vyvolej.to Seženete tam fotky, alba nebo třeba magnetky na ledničku;)

5.Drobnosti, které prostě vždycky potěší!

z biana

Když se vám nebude chtít nic vyrábět, pořiďte jednu z těchle maličkostí, které určitě potěší. Romantiku hned po ránu zaručí mistička na cereálie nebo hrnek se srdíčkama. Večery zpříjemní měkoučká deka a voňavá svíčka ve skle. S tímto setem na Fondue si pochutnáte, ale můžete se i vzájemně krmit;)) A ten obal na tablet s puntíky prostě musí mít každá moderní slečna! (Všechny produkty jsou z Biana)

 1. Červená miska se srdíčky – link
 2. Polštářek srdce – link
 3. Bílý hrneček se srdíčky – link
 4. Plechová dóza I love you – link
 5. Obal na tablet – link
 6. Dřevěný rámeček na fotku – link
 7. Skleněná dóza na poklady – link
 8. Červená miska tvar srdce – link
 9. Stříbrný rámeček na fotku – link
 10. Svíčka ve skle Village Candle – link
 11. Set na Fondue – link
 12. Měkká deka – link

Jak budete trávit Valentýna vy? Jaký máte na tento svátek názor? Napište mi do komentářů, jsem zvědavá!:)

Mohlo by vás zajímat

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *