Tak jsme se vzali…a bylo to krásný!

DSC05730-2

Tak je to za námi. Půl roku příprav a divokýho zařizování (vůbec ne na poslední chvíli) je u konce. To jak jsem vyšilovala při přípravách si můžete přečíst zde. I když jsem předtím občas slušně nadávala, nakonec mě trochu mrzí, že to všechno tak rychle uteklo. Pojďme si ale říct, jak náš velký den vlastně proběhl:)

Moje představa svatby byla odjakživa v přírodním duchu, měla jsem takovou naivní představu obřadu pod rozkvetlým stromem. Nakonec jsem to musela trošku přizpůsobit realitě a sehnala perfektní chalupu s nádhernou zahradou plnou stromů.

Noc před tím byla hodně únavná a smutná, ale o tom se rozepíšu někdy jindy, každopádně jsem spala asi tři hodiny a o to víc makeupu to chtělo 😀 Zakázala jsem si ale veškerý smutky a stále se modlila za krásný počasí. A víte jak to je, když si něco hrozně moc přejete, dáte do toho veškerou energii, tak se to splní. Hlásili na celý den šílený deště a zimu. Nakonec bylo nádherně.

DSC04963 DSC04967 DSC04982 DSC04988DSC04972

A jak to celé probíhalo?

Ráno jsem se vydala s mamkou a moji zlatou svědkyní ke kadeřnici, kde mi nádherně zapletla vlasy a do nich milion kytiček, učesala mamku i svědkyni a potom jsme se rozjeli na chalupu, kde nebylo skoro nic připravené, takže mě jímala hrůza 😀

Takže jsme tam všichni lítali, zařizovali vše potřebný a do toho se začali trousit první lidi – většina dorazila o dvě hodiny dřív než měla – díky za ty nervy 😀 Sud nebyl naražen, víno ani voda nebyla rozlitá a všichni se po něčem vyptávali. Ale co se dá dělat, nejsme dokonalý, takže i ten začátek byl trošku kostrbatý. (pár dní poté jsme si vzpomněli, na co všechno se zapomnělo!:)) Já si nicméně moc užila přípravy v pokoji, kde jsme se sešli se svědkyní, kamarádkou a fotografy.

DSC05023 DSC05054 DSC05067 DSC05077

Obřad byl nádherný, přesně když jsem vešla z chalupy cestičkou ke svému budoucímu manželovi, vysvitlo sluníčko. Jako na objednávku. Míša byl dojatej. Já nervózní. A hráli nám k tomu Beatles a Jason Mraz :)

Řeč pro oddávajícího jsme si napsali sami, takže to bylo vtipný, uvolněný, lidi se smáli a maličko plakali a když na to teď vzpomínám, bylo to perfektní :)

K obědu jsme si dali vynikající knedlíčkovou polívku, na grilu se dělali steaky všech druhů, krůty a na večer nás čekal gulášek. Jídlo bylo dokonalý, kluky z cateringu budu všude a pořád vychvalovat! Jsem za to ráda, že bylo všeho dostatek a všichni si pochutnali a doteď se skoro nemluví o ničem jiném 😉

DSC05182 DSC05203 DSC05285DSC05415

Na focení jsme se vydali pár kilometrů do kopců, do Jizerských hor na nádherné místečko u vodopádů. Měla jsem z toho trošku obavy, přeci jen kluci na nějaký romantický pózování moc nejsou, ale byla to pohoda a Michal byl skvělej a hodně jsme se nasmáli. Asi proto máme tak luxusní fotky. Odpoledne jsme se vyřádili na vedlejší louce na staré motorce se sajdkárou, nakonec se svezla většina osazenstva, tchýně i děti 😀 Když jsme se vrátili, tak se krájel překrásný třípatrový dort a pak už se jen tančilo na kapelu a hodovalo a povídalo….

DSC05497
svatba

 

Svatební šaty – Jjs House, Náušnice – Pierre Cardin, Lodičky – německý obchod s obuví 😀

DSC05684

Ženich: Košile – Mango, Kalhoty – Zara, Boty – CCC, Barevné ponožky – Jadi.cz, Dřevěný motýlek a kšandy – BeWooden

DSC05695 DSC05715DSC05682-Edit-2DSC05727 DSC05779 DSC05833

Byl to opravdu nádherný den a moc děkuju všem, kdo se ho zúčastnil nebo mi s ním jakkoliv pomohl. Nejvíce moji mamce, která byla svatá a splnila mi všechny moje výmysly (a chudák celý den obíhala hosty, jestli jim něco nechybí). Moji úžasné svědkyni Katce, že se mnou vyráběla všechny dekorace, probírala se mnou každou blbost, podporovala mě, když jsem vyšilovala a věnovala tolik energie do celého dne…

DSC05872-2 DSC05923 DSC06002 DSC06014-2

Šaty na odpoledne – Promod, Džíska – America Today, Hačkované loafers – Toms

DSC06023

Vím, že hodně lidí remcá, že je svatba zbytečnost a nechce se v dnešní době vázat a brát. Já musím říct, že to byla nejlepší věc, co jsem v životě zatím udělala. Je to krásný být manželka, takže se toho nebojte a jděte do svatby!

Foto: www.kubajsz.com

Mohlo by vás zajímat

15 comments

 1. Moc gratuluji k tvému životnímu kroku,
  Od doby vlastní svatby tyhle články miluji a čtu vždy se zaujetím. Každý článek totiž ve mně vyvolává vzpomínky na ten náš den, který jsme si se ženou prožily. A I když my jsme naši svatbu zařizovaly něco málo než 30 dní. O naši svatbě jsem také psal, takže si dovolím odkázat zde. Přeji vám aby jste na své cestě za štěstím potkaly co nejméně překážek. Moc Vám to slušelo. Fotky máte nádherné.

  https://blog.ijacek007.cz/Blog/nez-jsme-se-dostaly-s-prstynkem-poprve-do-postele

  1. Děkujeme :) Také jsem vždy zvědavá, jakou svatbu měli ostatní, takže ráda nahlédnu i k tobě…:) Fotky miluju a upřímně na ně koukám téměř denně…. O:-)

 2. Dobry den, mate moc pekne fotky a misto vypada krasne. Muzu se zeptat, kde se chalupa nachazi a poprosit pripadne o nejaky kontakt? Dekuji :-)

  1. Krásný den Terezko, moc děkujeme :) Měli jsme úžasného fotografa! Místo je Chalupa Pod Nosem v Hejnicích :)

 3. Dobrý den, vše vypadá naprosto úžasně :-) Gratuluji. Prozradíte prosím jaký jste měli na svatbě catering?

  Děkuji.

 4. Ahoj, krásné fotky a prostředí svatby. Chystáme v roce 2019 s přítelem svatbu v libereckém kraji. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli by jsi mi mohla poslat kontakt na catering, který vám tak dobře vařil? Moc děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *