Slečna baťůžkářka

Minulý týden jsem se vydala do Prahy za doktory a tak jsem to spojila s pracovní schůzkou (mít pracovní schůzku, to zní hrozně cool, co?:-). Zbylo mi trochu času a tak jsem se šla podívat na Pankrác do Stradivaria a koupila si bomber a dlouho vysněnou červenou kabelku – konečně! Parádní část dne jsem ale strávila s mým kamarádem, zašli jsme na oběd a na kávu, kterou jsme si vzali do parku. A v něm vznikly tyhle podle mě uplně skvělý fotky:-) Co na ně říkáte vy?

_DSC0554

Trenčkot – Vero Moda, tričko – Primark, Jeans – The Sting, boty – New Balance, batoh – Tchibo, brýle – Elle

Když jsem s sebou tahala foťák, tak mě ani nenapadlo, že ho skutečně použiju. Ale v tomhle parčíku kousek od I.P. Pavlova bylo tak nádherně, že jsem Kubu prostě musela ukecat a něco se pokusit nafotit. Možná byste se divili, že se tento park nachází vedle blázince:-) I když zas tam byl takový nádherný klid!

Nicméně tohle na Praze miluju – pokaždý tam objevím nějaký nový místo, který mě naprosto nadchne! Protože jsem měla dlouhý den, tak jsem si vzala ty nejpohodlnější boty všech dob, tyhle měkoučký New Balance a k nim nový baťůžek z Tchiba. Dlouho jsem si přála ten momentálně hodně populární batoh Herschel, ale když jsem zjistila, že stojí 3000Kč! tak jsem si o něm mohla nechat jen zdát. No a pár dní na to měli v Tchibu tenhle velmi podobný, tak dlouho jsem o něm mlela pantem, až mi ho přítel koupil:-) A stál jen 500,- To už je mnohem lepší co? A co na něj říkáte?

_DSC0583

_DSC0626

_DSC0608

_DSC0613

_DSC0582

_DSC0605

Jinak moc děkuju fotografovi Kubovi, na to, že je to jeho prvotina, si myslím, že má hodně dobrý oko!:-)

Vaše Adél

Mohlo by vás zajímat

10 comments

  1. Ahoj, tohle je super pohodový outfit. 🙂 Také mám ráda ležérní styl a tyhle klasické kabáty – dneska mi zrovna takový dorazil poštou, tak se těším až vyleze sluníčko a taky něco nafotím. 🙂

  2. Sekne ti to, já už taky nosím jen batohy, ale totálně jsem se zasekla na takových těch černých technických 😀 ted nosím jeden se solárním panelem a je boží!

    1. Díky moooc. Já nejsem tak často baťůžkář, spíš na cestování a když musím táhnout věci na cvičení…:)) a solární panel zní dost dobře..:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *