Radosti Valentýnského víkendu

Ani nevím proč, ale na tenhle Valentýn jsem se prostě hrozně těšila – to jste asi mohli vidět z mýho předešlýho článku s tipy na zamilované dárky, co? I když jsem to nikdy nijak zvlášť neslavila, letos jsem se do toho pustila se zapáleností mně vlastní. A jak to tak bývá, kdo se moc těší a moc plánuje, se pak většinou diví, jak to celý dopadlo:-D Ale pojďme pěkně po pořádku.

Už v týdnu jsem nakupovala blbinky, který bych mohla využít – vykrajovátko ve tvaru srdce na chystanou večeři, srdíčkové košíčky na dortíky atd… Jestli sledujete můj instagram (což výrazně doporučuju samozřejmě:D, tak jste si mohli všimnout, že jsem se ve čtvrtek zúčastnila soutěže o poukázky na Zoot a s focením jsem se celkem vyblbla:-) Mám teď k dispozici Iphone, tak jsem na selfíčkách a hraní si s různými filtry docela závislá, haha.

kolaz

Soutěž byla o tom mít srdce na dlani a přiznat co je pro nás srdcovka:)

Velký úspěch sklidila hlavně tahle červená rtěnka, kterou mám od Lancome a je fakt divoká, takže ji nosím opravdu málo. Ale možná se polepším, protože vypadá fakt dobře!:)

_DSC0582new

Velká příprava na pečení!

Soutěž jsem sice nevyhrála, ale to mě nemohlo odradit od víkendových radovánek. V sobotu jsem jela nakoupit a vrhla se na pečení srdíčkových kapkejků (recept brzy na blogu). A představte si, já si úplně pomotala recept a první těsto jsem v půlce zvorala a celý se to nějak srazilo a zdrclo, ech/ale nebojte, nakonec z něho vznikla čokoládová buchta a ke kafi dobrá/

IMG_1161

Správná a povedená varianta dortíčků už se chystá do pece:)

Nicméně než jsem celý veledílo nakonec úspěšně stvořila, utekla skoro celá sobota, fňuk. Musím asi častěji péct:D ztratila jsem cvik. Večer jsem byla tradičně utahaná jako kotě, ale nakonec se hecla a vydala se na narozeninovou oslavu kamarádky a po letech viděla kamarády z dávných pařících let:-) Dala jsem si pivo a pokecala jako za starých časů. Víc takových akcí prosím!

_DSC0595new

Výsledek cupcakes s čokoládou, vlaškými ořechy a tvarohovou polevou. Mňam!

Dohrabala jsem se domů ve dvě ráno a v neděli se probudila celkem rozlámaná, chytly mě totiž záda:-( Původně jsme měli jít na Valentýnský jumping v páru, ale přítele jsem nakonec nedonutila:-D /prý není gay haha/ a vzhledem k tomu, že za okny lilo jako z konve, jsme se rozhodli pustit si film a opožděně zhlédli Marťana s Mattem Damonem. Kupodivu mě to fakt bavilo! Takže jestli máte rádi sci-fi, mrkněte na to! 

IMG_1223

Po obědě a filmu se nám vůůůůbec nikam nechtělo. Vymysleli jsme si tedy procházku na pozdní odpoledne a nakonec se z toho vyklubala bojovka, jako stvořená pro strašpytle jako jsem já. Návrat totiž probíhal za totální tmy lesem. Fíha, takhle rychle domů jsem ještě nepelášila 😀 (o mým strachu ze tmy někdy příště…:)

IMG_1224

Ale ty výhledy zapadajícího sluníčka nad Libercem stály za to. 

IMG_1226

Dvě moje zlobidla a lásky

IMG_1175

To nebe! To byla opravdu nádhera!

IMG_1188

Po výletu jsem plánovala vytvořit romantický mini-pizzy ve tvaru srdíček. Ale dohrabali jsme se domů z téměř nočního výletu až v osm večer a tak se srdíčkové slavení posunulo na pondělní večer. Tolik k plánování:-D Ale chutnalo nám i v pondělí, to zase jo!

IMG_1228

K Valentýnu jsem dostala tyhle srdíčkový těstovinky, takže se těšim až uvařim nějakou dobrotu, potom belgický pralinky – který absolutně MILUJU! A na moje děsně nenápadný přání tyhle tubusy müsli z Mixit, který jsem už pěkně dlouho chtěla vyzkoušet. Dostala jsem i nějakou speciální zamilovanou edici, která se jmenuje elixír lásky a je výborná! Mňam!

IMG_1227

Design mix-it je strááášně roztomilej! Už mám všechny tubusy vystavěný na kuchyňský poličce, abych se mohla kochat pohledem. Jo a ty jejich tyčinky “mixitky” mi taky moc zachutnali…:)

A co vy? Jaký jste měli Valentýn?  A nebo ho vůbec neřešíte?

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *