Páteční rande

Poslední dobou se s přítelem nějak míjíme. Sice spolu bydlíme, ale máme každý jiný denní harmonogram (on chodí do práce brzy ráno a já se z ní zase vracím dost pozdě). Mimojiné taky hodně cestoval – to je pořád nějaká akce jen pro chlapy a ze mě se stal mezitím tak trochu workoholik a poustěvník:-) A tak, když se konečně podařilo, abychom byli v pátek večer oba doma, zavelela jsem a vyrazili jsme na večeři.

Vybrali jsme si restauraci Black Horse, kde najdete irskou kuchyni, prostředí je nám už dobře známý, tak to byla sázka na jistotu. Měla jsem navíc k dispozici voucher z Restu.cz na 300 Kč, tak jsme si řekli, že se trošku rozšoupnem🙂 Jestli se chcete taky občas někde najíst zadarmo, tak se na Restu zaregistrujte a rezervujte si přes ně restaurace, postupně si nasbíráte kredity a budete dostávat vouchery taky!:-) A každá kačka k dobru bodne, ne?!

IMG_0012_new

V Black horse každému vytisknou vlastní menu, které se každý den trochu mění. Škoda lesů, ale vypadá to rozhodně efektivně!

IMG_0013new

věčná dietářka jsem prostě neodolala jejich burgeru. Hranolky a domácí majonéza byly dokonalý, ale maso na mě bylo až moc syrový.

IMG_0016_new

Co mě ale opravdu nadchlo byla domácí pomerančáda, který byla skutečně z vymačkaných čerstvých pomerančů – mňam!

IMG_2470

A na závěr dezert – aplle crumble, neboli pečená jablka s koláčovou drobenkou a šlehačkou. Měla jsem rozum a půlku jsem nedojedla, bylo to hrozně hutný, ale dokonalý:)

IMG_2473

Čistá radost:-)))

Kam chodíte rádi v pátek večer vy? Znáte a nebo používáte taky Restu?

Vaše Adél

 

Mohlo by vás zajímat

2 comments

  1. My se s Péťou snažíme jít na večeři každý týden, někdy to samozřejmě nevyjde, protože se doma vídáme až navečer/večer. Ale když jdeme, tak v Praze je toho dost. Máme oblíbená místa, kam se rádi vracíme. A Restu občas využiju 😉

    1. Tak to máte dobrý, to my teda každý týden nezvládáme. Ale místo toho jedem aspoň na výlet:) tak mi nějaký pěkný místo v Praze doporučte a příště vyrazíme:-) Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *