Otvíračka Showroomu Lusito design

Jak už jsem psala v minulém článku, byla jsem pozvaná na otevření nového showroomu designové značky Lusito v Praze. A protože to byla skvělá akce a mám z ní spoustu hezkých fotek, tak jsem se rozhodla vám o tom ještě napsat detailnější článek. 

Lusito je česká značka designérky Diany Turinové a protože se mi její tvorba líbila od prvního okamžiku, co jsem ji viděla na Design Shakeru, byla jsem moc ráda, že se jí můžu podívat víc na zoubek:) Lusito nejprve začínalo s velmi nápaditým barevným nábytkem a doplňky do dětských pokojíčků a pro teenagery. Nedávno se rozhodlo rozšířit sortiment ještě o podznačku Di´sign, kde najdete nádherné polštářky, lampy, stolečky, houpací křesla a nyní ještě přehozy na postel.

Myslím, že každého, kdo dorazil do showroomu jako první zaujaly zářivé barvy zákoutí pro děti, později ale začal objevovat několik druhů poctivě ušitých polštářků vyrovnaných na paletách. Já jsem se okamžitě zasekla u tohoto regálku a zasněně přemýšlela, který polštář si jednou pořídím:-)

_DSC0669

_DSC0640

Dětské pokoje od Lusita jsou správná divočina:)

_DSC0663

Čekalo na nás naprosto roztomilé, krásně nazdobené občerstvení. Tyhle malé muffinky byly potažené fondánem. Mini burgery byly plněné našlehaným sýrem a bazalkou.

_DSC0689

Nadchly mě tyto mini tortilly, je to bezva nápad jak si udělat doma rychlou mňamku. Byly plněné buď lososem, prosciuttem a nebo mozzarelou a salátem. Nechyběla ani domácí malinovka a citronáda a úchvatný dort s jahodami, ostružinami a čokoládou. Mňam, mňam, mňam!!!

_DSC0736

Když vylezete zadním vchodem ze showroomu, naskytne se vám pohled na malý dvorek, který se na jedno dopoledne proměnil v takové příjemné zátiší pro posezení. Tady jsme si poslechli něco málo o značce a vizi autorky a mohli si všechno ošahat a vyzkoušet. Mám už svý favority:-))

_DSC0710

Hodně fotogenický zátiší , že jo?:-)

_DSC0690

Po představení Lusita jsme se vrhli na všechny ty dobroty a pěkně s nima zamávali:-) A poté nastala chvilka pro tvůrčí tvoření. Mohli jsme si potisknout různými razítky sešítky nebo si navrhnout vlastní polštář. U mě vyhrála na plné čáře tyrkysová látka s šedými vzorky.

_DSC0718

Nedávno vznikla i tato černobílá kolekce polštářků.

_DSC0653

Kromě polštářků bych si nejvíc přála tyhle přehozy přes postel/deky, které jsou dovážené z mýho milovanýho Holandska. Jsou neskutečný měkký, příjemný na dotek, hřejivý a ty potisky přesně odpovídají mojí představě skandinávsko-rustikálního domova:-)

_DSC0678

_DSC0682

Zajíčci do dětských pokojíků, které si nechá Lusito šít od jedný šikovný paní. V showroomu se taky pořádají workshopy na pletení těchto košíků.

_DSC0745

_DSC0713

Byla to moc hezká akce, která se pro mě nakonec protáhla asi na 4 hodiny (!), které jsme prokecali nad dobrotama.

Co říkáte na tuhle značku, líbí se vám? Všechno jejich zboží si můžete prohlédnout zde.

Vaše Adél

Mohlo by vás zajímat

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *