Měsíc splněných přání

Když si vzpomenu na minulý měsíc, tak se musím usmívat. Staly se totiž neskutečný věci. Vždycky jsem měla pocit, že když si něco moc přeju a ukrutně se snažím, tak mi přece jen “něco/někdo” hází klacky pod nohy. Jak kdyby mě pořád něco brzdilo k tomu být stoprocentně spokojená a nebát se plnit si sny. Začalo to prvním úspěchem a pak se to jenom nabalovalo dalšíma a já nevěřila, co všechno mi život přihrává do cesty. 

To, že jsem byla dlouhodobě pracovně nespokojená jsem nikde neventilovala, ale snažila se z tý situace nějak dostat. Pořád to ale nějak nemělo východisko. O to příjemnější bylo, když mi zavolali z jedné firmy, že by mě rádi vzali do svýho týmu na marketing. Výběrko se táhlo neskutečný 3 měsíce a mě už ani nenapadlo, že by se ještě někdo ozval. Měla jsem strašnou radost a mám ji doteď. Myslím, že šéf ani netuší, jak moc mě to těší a baví 🙂 (Jestli to čte, tak zdravím! 😀) Věnuju se módě a nikdo mi neříká, co mám jak dělat, takže naprostá tvůrčí svoboda a zodpovědnost. Není to vždycky úplně snadný, ale je to výzva.

Učím se fotit v ateliéru
Učím se fotit v ateliéru

A tahle “maličkost” byla jakási rozbuška. Začali se mi ozývat další lidi a dostala jsem skvělý nabídky a pozvánky na prima akce. Tak jsem se třeba dostala mezi jakýsi “top” blogerky (nesnášim označení Elite bloggers) na akci Rowenty, Tefalu a Krups.  Nejvíc se mi líbila sekce kávy, kdy nám sympatický barista připravil výtečnou irskou kávu a vysvětlil všechny postupy výroby. Panebože, to byla slast! A to nemám ráda whiskey, ale tohle byla DOKONALOST! Dali jsme si něco málo k snědku, já si vysnila žehličku na vlasy a takový trvalý debilátor chloupků 😀 a seznámila se s prima blogerkou, která mě ještě ochotně odvezla na metro 🙂 Díky Romčo!

Dobroty na blogerský akci
Dobroty na blogerský akci
Stánek produktů od Rowenty
Stánek produktů od Rowenty
Vynikající Irská káva s panákem svařené Whiskey
Vynikající Irská káva s panákem svařené Whiskey
Tady se celá akce odehrávala, Chateau St. Havel - nádherné místo v Praze
Tady se celá akce odehrávala, Chateau St. Havel – nádherné místo v Praze

Ozvali se mi také, zda bych se chtěla stavit na otvíračku obchodu s koloběžkami Scrooser. Nevěděla jsem moc, co čekat a po nervózním začátku akce jsem byla fakt šťastná, že jsem šla. Nejvíc jsem se samozřejmě těšila, až se budu moct projet 🙂 Koloběžky jsou elektrický a můžete s nimi téměř kamkoliv, je to velká jízda! Na opening party přišel i návrhář Osmany Lafita s rodinou, tak to bylo velký pozdvižení 🙂 Kdo byste se rád na koloběžce taky projel, tak je najdete kousek od Malostranského náměstí v Praze.

a6021_18175643_10208886554709887_112654756_o

Od té doby, co mi skončila vejška a začal mi pracovní život, pořád sedím u počítače. Takže jsem začala docela bojovat s postavou. Nějaký moje snahy shodit jste si mohli přečíst už tady a tady. Bohužel to bylo pořád nahoru a dolů a výsledky nic převratnýho. Tak jsem si řekla dost a konečně se pustila do jednoho tříměsíčního programu, který vás naučí zdravým stravovacím návykům, nastartuje metabolismus, přemění tuky ve svaly a změní vzhled i váhu. Teď budu končit 2. měsíc a jsem moc spokojená. Stravování mi naprosto vyhovuje, nepřijde mi, že bych se nějak zvlášť omezovala, hlad vůbec nepociťuju, mám spoustu energie, začala jsem běhat, pravidelně cvičit… Dokonce vydržím bez sladkýho, takže se zbavuju svoji největší čoko-závislosti!!! Určitě vám napíšu později ještě víc 🙂

18190925_10208875501396167_838207395_n

  1. Jsem poprvé ve Starbucksu – no fakt!
  2. Moje první malé přednášení
  3. Dávám si do těla (a pro radost s novými legínami)

Mám tady k vyprávění ještě mnoho témat, další skvělý akce, velký úspěchy v mém podnikání a skvělý zážitky. Ale to zase v příštím článku. Brzy se dozvíte, proč byl duben tak mimořádný, toto byl jen začátek! 🙂

Vaše Adél ♡

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *