Křivák a tenisky – nejlepší kombo

Celý život jsem se ráda předváděla před zrcadlem, dělala si modelkovský pózy (při foukání vlasů třeba, že jo:-) a pak se i fotila. Ale pouze do tý doby než jsem viděla výsledný fotky, vždycky mi totiž přišlo, že před objektivem stuhnu a vypadám prostě blbě. Takže by mě fakt nenapadlo, že se ze mě stane nakonec blogerka, co se bude vystavovat každý týden online:-) Stále s tím vším bojuju a proto mám vždycky neskutečnou radost, když se nějaký focení fakt povede a já tam najdu alespoň jednu krásnou fotku, na který vypadám tak, jak chci.

_DSC0627

Tentokrát si myslím, že se fotky z Prahy celkem povedly, je to určitě i dokonalým pozadím a taky tím, že jsem se cítila prostě dobře. Křivák jsem sháněla roky a furt mi všechny přišly moc krátký, tenhle z Manga mi dokonale sedí a délka se taky dá – i když pár centimetrů navíc by klidně snesla:) A navíc ta cena, stál mě jen 700,- Tenisky na mě vidíte už potřetí, když já jsem na nich teď úplně závislá, jsou hrozně pohodlný a na celý den běhání po Praze ideální. Ale slibuju, že příště už to bude s něčím jiným:)

A co říkáte na tuhle čepku? Je to takový pytlík/vak a někdy se mi líbí a někdy mám pocit, že mám na hlavě čapku jak pro starou paní. Ale za těch 29 Kč, co stála jsem si říkala, že aspoň párkrát poslouží (ale přítel ji nesnáší a směje se mi!:-D)

*** jo a chápete, jak někdo může nosit nahý kotníky v zimě? Já si vzala krátký ponožky, když ještě nebylo zrovna nejteplejc a málem jsem umrzla. Tak nepříjemný, když vám táhne na nohy. Fuj fuj. Takže ne, nevěřte blogerkám, že jim není zima, neni to možný!:D

_DSC0601new

Křivák – Mango, Cardigan – H&M, Košile – Reserved, Shopper bag – Felice z Bonami, Džíny – The Sting, Tenisky – Adidas Superstar, Čepice – New Yorker

_DSC0647newpraha_01

_DSC0640

_DSC0636new_DSC0634new

Mohlo by vás zajímat

4 comments

    1. Děkuju ti moc! Já jsem teniskovej člověk, ale teď jedu adidas denně:D A celkově bez bundiček nedám ani ránu, ale v křiváku se prostě cítím nejvíc jako já:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *