Kostkovaná košile a ty nejlepší džíny

Poslední dny se nesly ve znamení plánování naší zimní dovolený na lyžích. Jak už jsem se zmiňovala na FB, tenhle měsíc se pokouším krotit v nákupech abychom vůbec mohli odjet;-) Nakonec jsme vybrali Itálii začátkem března a i když lyžuju úplně od malička, budou to moje první velký hory, takže se šíííleně těším! Musím ale přiznat, že na mě padl trochu strach, jestli to vlastně zvládnu, poslední roky byste mě totiž mohli vidět spíš na prkně nebo běžkách, tak doufám, že se lyžování fakt nezapomíná.

IMG_2023

Co se týče outfitu, tak jsem zkombinovala úplně vše ze slev (jak je mým zvykem) a největším úlovkem je tahle skvělá kostkatá košile z Reserved za 130Kč! Je neskutečně příjemná, měkká a variabilní, někdy ji nosim dlouhou, někdy zastrčenou do kalhot nebo se dá zavázat v pase. Myslím, že si s ní ještě užiju jaro! Určitě nejsem jediná, kdo nenávidí nakupování kalhot a vždycky u toho strávím hodiny a hodiny zkoušení. Tyhle černý džíny z Německa byl ale opravdu last minute kup. Objevila jsem je 10 minut před zavíračkou při našem odchodu domů. Padly okamžitě, mají trochu zvýšený pas a skvěle řešený zadek, takže fakt hezky sedí. A navíc za 20 euro ze 100, tohle prostě miluju:)

Jak jste utráceli letos ve slevách vy? Moje peněženka se stále vzpamatovává ze šoku;-))

 IMG_2048IMG_2145 IMG_2058

IMG_2090 IMG_2093 IMG_2065

IMG_2073 IMG_2096

Džíny – Street one/ Košile – Reserved/ Boty – Tamaris/ Hodinky – Festina/Shopper – Mango/ Rtěnka – Lancome

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

  1. No tak hurá hurá :)) je vidět, že se dá ta taška kombinovat uplně se vším, jen kdyby z ní nebyl takovej bordel 😀 taky jsem tě moc ráda potkala a budu se těšit na článek o Farmě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *