Just be fit!

Takhle mě poslední dobou můžete vidět nejčastěji. Jsem totiž neustále v pohybu a tak nejradši nosím tenhle pohodlný outfit. Jak jsem si předsevzala už na podzim, že se o sebe začnu mnohem víc starat a začnu se hýbat, pustila jsem se do toho. Již třetí týden chodím pravidelně dvakrát – třikrát v týdnu cvičit, plus procházky, k tomu jsem přidala před dvěma týdny i dietu. A musím říct, že nejen, že jsou už pomaličku vidět výsledky, ale i se cítím naprosto skvěle. Zatím jsem zhubla necelý 2 kg, s váhou to jde vždycky pomalu, ale připadám si tak nějak lehce a plná energie. Byla jsem vždycky celkem lenoch, typický bohém, který se musel do pohybu nutit, nyní jsem ale schopná se do cvičení donutit dokonce sama! Nechápu, co se se mnou děje:-) Myslím, že se u mě prokázalo, že pohyb může být opravdu droga, protože jak začnu, mám problém přestat – proto moje včerejší posilování dopadlo přetažením a dnes si léčim bolavý tělo odpočinkem v posteli:)

_DSC0619

Parka – Marks & Spencer, kalhoty – The Sting, boty – F&F, čepice – The Sting, kabelka – Aldo

Chystám se pro vás speciál o cvičení, pohybu i o tom, jak se stravovat a co za dietu držím já. Pokud máte jakýkoliv dotazy, napište mi je do komentářů!:-)

_DSC0621 _DSC0623

Tuhle parku už jste na mě mohli vidět, já ji naprosto miluju a pokaždý, když si vzpomenu, že mě stála ve slevě jen dvě stovky, musím se smát:) “Homelesáckou” čepičku jste mi hodně chválili, doma moji náklonost k ní nechápou, ale když ona je fakt boží! Super velikánská taška je skvělá na moje krabičky s jídlem, který si nosím pravidelně do práce a v těchle botičkách je neskutečný teplo a fajn! A často mě opravdu nepotkáte bez huňatý a teploučký šály

DSC0628-680x1024_uprava

_DSC0614

A co nosíte v tomhle zasněženým mrazivým období vy?

Mějte se krásně!

 

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *