Jak jsem navrhla design polštářů pro Lusito

Firma Lusito byla úplně první, která mi před rokem nabídla spolupráci. Bylo to pro mě velmi příjemný překvapení a raduju se z toho doteď 🙂 Jak víte, design mě moc baví, obzvlášť ten bytovej, navíc designérka Diana má vkus přesně podle mýho gusta, takže jsem se moc těšila na představení nového showroomu v Praze. O celý akci jsem psala tehdy tady 

Kromě představení samotný kolekce byl pro nás připraven takový tvůrčí program (nejprve jsme se teda pořádně nadlábli 🙂 Nejprve jsme si vyráběli takový recyklovaný sešítky a potom jsme se vrhli na všemožný vzorníky látek a mohli je libovolně zkombinovat a navrhnout si tak design pro novou kolekci polštářů. Potom se dlouho nic nedělo a já na to popravdě úplně zapomněla.

Na podzim jsem se byla podívat na veletrh For Interior a zastavila se u stánku Lusita. Moc mile mě překvapilo, když jsem našla svůj polštářek ušitý, jak si sedí na křesílku a nádherně ladí se zbytkem nábytku.

Lusito

Několik měsíců na to jsem se byla podívat v holešovickém Vnitroblocku na představení nového stolku, který vznikl ve spolupráci s Ivou Bastlovou (ten dvojitý odkládací stolek vypadající jako list) a při té příležitosti jsme si každá blogerína popadla svůj polštářek a šlo se fotit. (Mimochodem Vnitroblock je úžasnej prostor a mají tam skvělý kafe a pěknýho baristu, jen tak pro zajímavost 😀

http://www.lusito.cz/

DSC_2201 DSC_2203

Takže. Mám šílenou radost, že se polštářek ode mě lidem líbí, prý se hodně prodává a je mi jasný, že to chce teď domů ten šedivej ušák z Ikey, na který si brousím zoubky už ňákej ten pátek. Na něm  nádherně vynikne. Není to totiž kousek, na kterým byste se pouze chtěli válet, je to fakt krásnej designový doplněk. Oproti takovým polštářům, co mám třeba z Jysku, má kvalitní výplň a je šitý ručně z pevných italských látek, takže pořád pěkně drží tvar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak co říkáte na polštářek a na fotky? Líbí?

Užívejte jaro!

Vaše Adél 🙂

Mohlo by vás zajímat

3 comments

  1. Gratuluji! Věřím, že je to jak splněný sen. Užívej si ten pocit. 🙂
    Polštářek je moc hezký! Komě toho tvého se mi líbí ještě ten puntíkatý a pak ten podlouhlý 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *