Dokonalý veget na sedacím pytli Wegett

Neustále si sním o vlastním bydlení. Zatímco si každý den v práci prohlížím návrhy bytů a domů od architektů i všelijaký krásný designérský kousky, přemýšlím, jak bych si to svoje dočasný bydlení mohla vylepšit. Mám hrozně ráda křesílka a takový to povalování na polštářích a pytlích. Takže, když jsem narazila na úžasný originální sedací vaky Wegett, bylo jasný, že ho musím mít doma 🙂

P7060222

Líbilo se mi, že je to česká značka, která se skutečně šije v Čechách a navíc ručně. A to je něco, co se mi zamlouvá a co velmi ráda podpořím. Navíc, když si u nich pytel objednáte, tak máte jistotu, že stejných se tolik na světě nenachází, vyrábí totiž omezený počet kusů a taky různý limitovaný edice. Třeba teď na jejich shopu najdete kolekci Cruise, která je v námořnickém stylu a kromě pytlů si můžete pořídit třeba skládací plážový židličky, taburety či polštářky. Já si nakonec vybrala pytel ve tvaru trojúhelníku neboli triangle, který má výhodu skladnosti a taky variability. Dá se na něm sedět, ležet a vytvořit si opěrátko. Takže to není jako typický pytel, ze kterýho vás nakonec bolí záda.

Když jsem si Wegett objednala, tak přítel kroutil hlavou „Kdo na tom bude sedět?“, „Kam to dáme?“ ptal se. Jen co jsem ho rozbalila, se na něm válel celý víkend u telky:D Jak typické.

Zjistila jsem taky, že je ho možný vzít i ven, protože je vyrobený z nepromokavýho textilu, takže na letní válení na zahradě či na terase je ideální.

Kromě elegantnějších variant pro dospělé interiéry, vyrábí i opravdu rozkošné barevné pokreslené pytle pro děti a já se obávám, že jim jednou pro svý sviště taky neodolám:-) Prostě a jednoduše jdu se pěkně zavrtat do těch měkkých polysterenových kuliček a dumat nad nesmrtelností chrousta. Wegettu zdar!

P7060227

P7060161

 

P7060230

 

Vaše Adél

Mohlo by vás zajímat

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *