První focení s profíkem a mým chlupáčem

NRL_1737

O víkendu za mnou přijela do Liberce moje milovaná Emička a tak samozřejmě došlo na kávičku, hutný čokoládový dortík a tříhodinový pokec. Dostala jsem tip na skvělou kavárnu v centru (pro liberecký: je to bývalé Small change Coffee v Zámečnický ulici – současný název jsem v návalu cukru a kofeinu zapomněla). Po probrání všeho důležitýho /dovedete si představit, že jo/ jsme se odebraly na focení k našemu kamarádovi Radimovi. Původně se měla fotit pouze Emča s přítelem, ale já se tam tak nějak nachomejtla i s mým milovaným chlupáčem Lucynkou a tak jsme před objektivem skončily i my dvě!

Tak to dopadlo, že jsem si zahrála na modelku, venku svítilo sluníčko a opíralo se o zářivý podzimní listí. Prostě skvělej den. Z fotek jsem měla trošku rozporuplný pocity, úplně se na všech necítím dobře, taky mi přijde, že je na nich použito příliš různých filtrů a pitomin z Photoshopu, ale to jsem už bohužel nemohla ovlivnit. Nicméně miluju ty fotky s LUCY! Je to moje láska a myslím, že je to na první pohled vidět. Já to prostě nechápu, kolik štěstí může člověku přinýst jedna malá chlupatá kulička. Stačí aby si štěstím poskočila nebo na mě vyvalila ty svoje žebravý očka a může všechno na světě! Kdo má psa, určitě pochopí :-))

NRL_1711

Jacket – Mango, T-shirt – Stradivarius, Jeans – Pimkie, Shoes – Tamaris, Bracelets – Six   NRL_1725NRL_1726 NRL_1748Viditelně absolutní pocit štěstí s tímhle chlupáčem!

NRL_1579 NRL_1581

NRL_1718

Tak kdo je víc fotogenickej? (Správná odpověď je, že nám to nejvíc sluší spolu, že jo:)

Ať si myslíte o fotkách cokoliv, musim nekriticky říct, že tu mám fakt ráda svoje nový vlasy! 😀

Mohlo by vás zajímat

1 comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *